Меню Закрити

Місія Центру Вивчення Демократії

  • Заохочення до діалогу, дебатів та міждисциплінарних досліджень між молодими східноєвропейськими академіками, активістами та журналістами.
  • Підтримка молодих професіоналів у їхньому розвитку, як майбутніх відповідальних академіків, експертів з економіки та цивільного права.
  • Активізація діяльності академічних суб’єктів та суб’єктів громадянського суспільства, у тому числі внутрішньо переміщених осіб (ВПО) .
  • Збільшення потенціалу молоді для активної участі в державних справах на місцевому, регіональному та національному рівнях.
  • Внесок у демократичну, економічну та соціальну сфери розвитку за допомогою молодіжних проектів, розроблених у контексті участі Центру.

Наше бачення

  • Запровадження структур, які відіграватимуть ключову роль у розвитку нових регіональних суб’єктів з усіх сфер та секторів.
  • Натхнення молодих лідерів, практичне втілення вивченого матеріалу та підготовка до майбутніх випробувань.
  • Розвиток наступного покоління міжнародних та міждисциплінарних фахівців, які у майбутньому стануть послами Центру.

Головна ідея Центру Вивчення Демократії

Конфлікт в Україні так, як і теперішній соціально-політичний розвиток Росії та країн Східного Партнерства показали, що у майбутньому мирне співробітництво в Європі може бути досягнуте лише через масову стабілізацію демократії, а також зміцнення громадського суспільства.

Молодь відіграє важливу роль у майбутньому розвитку її країни та Європи в цілому: надання перспектив та можливостей молодим фахівцям активно приймати участь у процесі соціальних змін має бути основним завданням європейської політики.

Німецько-Польсько-Українське Товариство підтримує процеси економічних та соціальних трансформацій в Україні з 1995 року. Спираючись на власний досвід, НПУТ стало ініціатором створення Європейсько-Українського Центру Молодіжної Політики – центру навчальних тренінгів. Проект Центру Вивчення Демократії спрямований на збільшення потенціалу громадянських суспільств і у той самий час на заохочення до міждисциплінарної роботи молодих вчених, а також на сприяння стійкому розвитку мережі партнерств в Україні, Грузії, Молдові, Білорусії та Росії.

Дослідники Центру

Наразі в Центрі зареєстровано 29 дослідників. Детальніше про них за посиланням.

Груповi Проекти

Ви можете знайти інформацію про групові проекти тут.

Форум “Пульс України”

Ви можете знайти інформацію про Форум “Пульс України” тут.