Меню Закрити

Місія

Європейсько-Український центр молодіжної політики (ЄУЦМП) є незалежною неурядовою організацією, заснованою у 2016 році Німецько-Польсько-Українським товариством в Україні, з метою надання допомоги та захисту законних потреб та інтересів молодих громадян України.

Місія

Сприяти розвитку та реалізації молодіжної політики в Україні в її поступу до Європейської інтеграції.

Цілі

Головною метою Центра є підтримка демократичної платформи та можливостей змін для молодих поколінь, захист правових, соціальних, економічних та інших інтересів молодих громадян України, а також їхнє забезпечення життєвими перспективами.

Конкретні цілі

1. Сприяти розвитку та реалізації молодіжної політики в Україні.
2. Розробити платформи для реалізації пілотних проектів.
3. Сприяти конструктивному діалогу з національними та місцевими органами влади.
4. Сприяти налагодженню співробітництва між Україною та іншими країнами Східного партнерства та ЄС у сфері молодіжної політики та розвитку громадянського суспільства.

Основні види діяльності

Ціль 1: Сприяти розвитку та реалізації молодіжної політики в Україні.

A.1.1 Центр підтримує створення впливового експертного центру та сприяє створенню молодіжних організацій та організацій, що працюють у сфері молодіжної політики.

A.1.2  Центр підтримує діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері реалізації національної та місцевої молодіжної політики та проводить аналіз молодіжної політики в Україні.

Ціль 2: Розробити платформи для реалізації пілотних проектів.

A.2.1  Центр підтримує проекти, що заохочують молодь до участі в демократичних процесах та формуванні громадянського суспільства.

A.2.2  Центр підтримує проекти, які допомагають молодим людям перейти від теорії до практики через програми стажування, коучінг та тренінги з питань підприємництва.

A.2.3  Центр підтримує міжнародні проекти, спрямовані на покращення сфери молодіжної політики в Україні, використовуючи міжнародний досвід.

Ціль 3: Сприяти конструктивному діалогу з національними та місцевими органами влади.

A.3.1  Центр співпрацює з державними органами з метою вдосконалення законодавства України у сфері молодіжної політики та сприяє її наближенню до законодавства Європейського Союзу.

Ціль 4: Сприяти налагодженню співробітництва між Україною та іншими країнами Східного партнерства та ЄС у сфері молодіжної політики та розвитку громадянського суспільства.

A.4.1 Центр сприяє встановленню та розвитку контактів між українськими молодіжними організаціями та молодіжними активістами з молодіжними організаціями в Польщі та Німеччині, встановленню зв’язків між країнами Східного партнерства та ЄС у сфері молодіжної політики та розвитку громадянського суспільства, а також з національними молодіжними організаціями інших країн.

A.4.2  Центр організовує соціальні та освітні заходи, конференції, лекції, семінари, круглі столи, форуми, культурні та інші громадські заходи з метою задоволення потреб та інтересів молоді.